Pronájem kanceláře na klíč | Virtuální kancelář | Sídlo firmy

Operátoři Officeadvisor
Jan Stávek - Ředitel Officeadvisor Group

Vážená paní, vážený pane,

dovolte, abych poděkoval za Váš zájem o spolupráci se společnosti Officeadvisor, největším zprostředkovatelem pronájmů kancelářských prostor na klíč aktivně působící v regionu Střední a Východní Evropy (CEE). Poskytujete-li některé ze služeb pronájmu kancelářských prostor na klíč, mezi které patří pronájem plně zařízené a vybavené kanceláře, virtuální kanceláře nebo adresy pro umístnění sídla společnosti, potom neváhejte a zaregistrujte se k bezplatné propagaci vaši nabídky a vygenerování kvalifikovaných obchodních příležitostí nejen z regionu Střední a Východní Evropy, ale prakticky celosvětově. Vyvineme maximální úsilí pro úspěšné zobchodování vaší nabídky. Proces registrace a uveřejnění vašich obchodních údajů v online provozní aplikaci je rychlý, snadný a bezplatný - neúčtujeme žádné registrační ani měsíční poplatky, využití propagace na našich stránkách včetně služeb našeho týmu v regionu CEE je zcela zdarma.

Provizi uhradíte pouze v případě, že zprostředkovaný klient s vámi podepíše smlouvu. Pro informace o obchodních podmínkách, klikněte prosím zde.

Jsem přesvědčen, že naše spolupráce povede ke spokojenosti
jak Vaší, tak i našich společných klientů!


S úctou

Jan Stávek - Ředitel Officeadvisor Group

Jan Stávek
Ředitel Officeadvisor Group

Proč se zaregistrovat?

Výhody naší spolupráce:

 • Zvyšujeme vám konverzi úspěšných zakázek a šetříme váš čas
  Díky přeposílání pouze kvalifkované poptávky skutečných zájemců o vaše prostory.
 • Akcelerujeme zpřístupnění nabídky vašim zákazníkům
  Pomocí online aplikace jste schopni během okamžiku prezentovat celému světu vaše služby. Během okamžiku můžete, přidat a změnit vaší nabídku či uvést speciální promo akci na vaše služby.
 • Umožníme vám být vidět po celém světě
  Kromě prezentace vaší společnosti v Anglickém jazyce na www.officeadvisor.com, provozujeme naše služby na Slovensku, Polsku, Maďarsku a Rumunsku.
 • Pomáháme vám zvyšovat povědomí o službě a šetřit rozpočet marketingu a obchodního oddělení
  Jsme průkopníky Serviced Office v regionu Střední a Východní Evropy, kde investujeme do zviditelnění propagace tohoto odvětví.
 • Zvyšujeme vaši image
  Naši konzultanti propagují vaši značku, lokalitu i služby.
 • A zejména... vám pomůžme vydělat více!