Pronájem kanceláře na klíč | Virtuální kancelář | Sídlo firmy


Zadej poptávku


Vyhledej kancelářské prostory

REKLAMA

Staňte se naším partnerem, odměníme vás! Jste poskytovatelem kanceláří na klíč?

Zpětná vazba klientů

 • Kontaktovali jsem Office Advisor v pondělí. Naše společnost potřebovala do konce týdne zajistit v Bratislavě kanceláře pro sedm pracovníků, kteří by mohli hned začít pracovat na projektu pro našeho VIP zákazníka. Navzdory kritickému termínu jsme to za pomoci společnosti Office Advisor zvládli a zachránili tím náš projekt.

  Jan Laštovka, ředitel společnosti, Česká Republika

 • Od té chvíle, kdy jsem navštívil web společnosti Office Advisor a dozvěděl se o službě Virtuální kanceláře, jsem dostal své podnikání na jinou úroveň. Nyní mám reprezentativní kancelář pro občasné využití několik bloků od mého bytu, kde jsme měli předtím ústředí naší firmy. Za skutečně rozumnou cenu mám kromě kanceláří přístup do vybavených zasedacích místností, vyškolený personál se mi stará o moji doručenou poštu, příjem telefonických hovorů a vyřizování vzkazů od mých zákazníků a partnerů.

  Piotr H., podnikatel z Varšavy, Polsko

 • Naše společnost našla přesně to co hledala. Vaše nabídka a služby nás velice oslovily. Váš konzultant se nám věnoval až do poslední chvíle, kdy jsme se rozhodovali mezi dvěma lokalitami. Provedla nás cenovou nabídkou, rozsahem služeb obou provozovatelů a přiblížila nám lokalitu a okolí obou center. Před týdne jsme se nastěhovali a s potěšením můžeme konstatovat, že jsme vybrali si vybrali skvěle.

  Ritta K., Futurest, UK

 • Díky za vaše služby. Naši další pobočku řešenou virtuální kanceláří v Brně jsme byly schopni zprovoznit téměř okamžitě po odeslání mého formuláře z www.Office Advisor.cz. Služby se rozběhly ihned, vše běží skvěle.

  Tobiáš Chrobík, ředitel, Praha

 • Chtěla bych vám skutečně poděkovat za vaše profesionální služby, které jsou pro zákazníka hledajícího kancelářské řešení rychle, jako ušité na míru. Vaše služby mohu ostatním jen doporučit. Díky!

  Jana Kratochvílová, vedoucí provozního oddělení, Praha

<a href = "http://www.profi-katalog.cz">katalog</a>