Pronájem kanceláří na klíč | Virtuální kancelář | Sídlo firmy


Zadej poptávku


Vyhledej kancelářské prostory

REKLAMA

Staňte se naším partnerem, odměníme vás! Jste poskytovatelem kanceláří na klíč?

Kdo jsme

Office Advisor pronájem kanceláří a sídel

Office Advisor je vedoucí společností v oblasti zprostředkování a poradenství pronájmu kancelářských prostor na klíč pro region střední a východní Evropy. Našim klientům nabízíme online databázi se stovkami nabídek lokalit od provozovatelů pronájmů kanceláří a sídel na klíč mezi, které patří:

Brožura Officeadvisor Brožura Office Advisor (PDF)

Své webové (online) a telefonní (offline) služby zprostředkování a konzultace poskytuje v regionu střední a východní Evropy. Veškeré služby poskytované během procesu vyhledání vhodného kancelářského řešení prostor poskytuje Office Advisor svým klientům zcela ZDARMA. Zdrojem příjmů jsou provize za zprostředkování hrazená provozovateli/majiteli nabízených prostor.

Office Advisor - pronáejm vybavené a zařízené kancelářeCentrálou společnosti Office Advisor je Praha, Česká republika. Dále působíme v těchto zemích střední a východní Evropy:

Polsko

Slovenská republika

Maďarsko

Rumunsko

Pronájem kancelářských prostor na klíč (tzv. Serviced Offices) je celosvětovým trendem krátkodobého i dlouhodobého pronájmu a v současné době jednoznačně nejrychleji rostoucím segmentem realitního kancelářského trhu v Evropě. Nabídka pokrývá potřeby firem všech velikostí; od nově založené firmy, přes segment středních a malých firem(SME) až po velké nadnárodní korporace.

Office Advisor - Zprostředkovatel kancelářských prostor na klíčMy Office Advisor , jsme naprosto nezávislí na jakémkoliv provozovateli služeb. Náš systém je zcela transparentní, naším cílem je plná spokojenost a obslužnost klienta a tímto způsobem jsou koncipovány naše služby – maximálně jednoduchý a efektivní systém vyhledání požadované lokality, centra a typu kanceláře, kde má klient vždy volbu dle svých preferencí:

  • Využít online vyhledávácí systém Office Advisor s možností volby lokality a typu služby pronájmu.
  • Zadat poptávku telefonicky prostřednitvím naší sítě obchodních zástupců v dané lokalitě střední a východní Evropy.
  • Telefonicky kontaktovat místního poradce (Praha, Bratislava, Bukurešť, Budapešť, Varšava) s Office Advisor - kanceláře a sídla v Praze, Brně, Bratislavě, Varšavě, Bukurešti, Budapešti. dotazy na danou lokalitu, dostupnost a vybavení centra, jeho okolí a služby.

Klient obratem obdrží detailní report vybraných lokalit včetně cenových podmínek a ověřené dostupnosti požadovaného pronájmu. Naši konzultanti vám budou nadále k dispozici pro dokončení výběru lokality pronájmu a úspěšné uzavření nájemní smlouvy s poskytovatelem služeb. Více o postupu při vyhledávání naleznete zde na Podrobný průvodce vyhledáním Vaši kanceláře/adresy Serviced Offices.

Důsledně se řídíme hodnotami společnostmi Office Advisor , naším cílem je předčit očekávání klienta. Seznamte se, prosím, s důvody, proč spolupracovat s Office Advisor !