Kratkodobý a dlouhodobý pronájem kanceláří | Office Advisor


Zadej poptávku


Vyhledej kancelářské prostory

REKLAMA

Staňte se naším partnerem, odměníme vás! Jste poskytovatelem kanceláří na klíč?

O kancelářích na klíč

Kanceláře a sídla na klíč nabízejí krátkodobý i dlouhodobý pronájem prostor okamžitě připravených k užívání. Bez vstupních investic máte druhý den připraveny prostory s fungující technologií, zařízené a vybavené dle vašich požadavků, s personálem k vašim službám.

Benefity kanceláří a sídel na klíč oproti tradičním dlouhodobým pronájmům jsou:

  • Složení služeb a velikost pronajaté plochy si řídíte Vy, nikoliv dlouhodobá nevypověditelná smlouva.
  • Máte možnost mít prostory v nejatraktivnějších lokalitách v moderních kancelářských budovách třídy A
  • Možnost krátkodobého pronájmu – den, měsíc nebo rok? Je to na vás.
  • Okamžitá připravenost prostor. Druhý den pracujete a nikoliv jen platíte za prázdné prostory.
  • Finanční úspora - nulové vstupní investice, nižsí mzdové náklady na administrativu a IT.
  • Personál, vybavení kanceláře i technologie zajistí dodavatel.
  • Zvýšení obchodní image firmy díky přítomnosti na atraktivních adresách.

Office Advisor - pronájem plně vybavené kanceláře, flexibilní kanceláře, okamžitě připravené

Plně vybavená kancelář, je kancelářské řešení s možností okamžitého pronájmu plně fungujícího pracovního prostředí vaší firmy na měsíc či rok. Koncept je vhodný, jak pro male start-up společnosti, tak i pro velké mezinárodní společnosti. Profesionální recepce přijímá vaše zákazníky, stará se o doručenou a odeslanou poštu, stejně jako vždy doplněnou kuchyň s občerstvením plus přijímá telefonáty jménem vaší společnosti. Každá kancelář disponuje moderními technologickými systémy datové a hlasové konektivity, v centru se nachází dostatek zasedacích místností atd. ... čtěte více o plně vybavených kanceláří »


Pronáejm virtuální kanceláře v Praze, Brně, Ostravě i v zahraničí.

Ve službě Virtuální kanceláře získáváte za zlomek ceny excelentní image prosperující společnosti bez nutnosti změny pracovního místa či návyků. Kromě zázemí společnosti se službou opět obdržíte služby recepce, která přijímá vaše zákazníky, uvádí je do zasedacích místností, přijímá a přeposílá vaší poštu, přijímá telefonáty jménem vaší společnosti plus rezervuje vaši hot-desk kancelář či zasedací místnost ... čtěte více o virtuálních kancelářích »


Založte firmu a pronajměte si sídlo přes Office Advisor

Sídlo společnosti je nejsnazší a nejlevnější cesta k poskytnutí reprezentativní registrační adresy pro nově zakládané (pokud se již dál nechcete reprezentovat adresou vašeho bytu) nebo přesunující se společnosti zabezpečující splnění zákonných povinností souvisejících s registrací společnosti. Pracovní poskytovatele přijímají a přeposílají vaší poštu a rezervují zasedací místnosti pro schůzky s vašimi klienty ... čtěte více o sídlech společností »