Outsourcing kanceláří


Zadej poptávku


Vyhledej kancelářské prostory

REKLAMA

Staňte se naším partnerem, odměníme vás! Jste poskytovatelem kanceláří na klíč?

Outsourcing kanceláří (05.05.2012)

Outsourcing kanceláří

Globální ekonomická krize tlačí firmy celého světa k co možná největšímu navýšení produktivity práce a naopak co největšímu snížení provozních nákladů. Jedním ze způsobů, jak si na této nelehké cestě pomoci k lepším výsledkům, je outsourcing pronájmu prostor na klíč.

Může se jednat o zařízené a plně vybavené kanceláře, virtuální kanceláře nebo sídla společností. Outsourcing kanceláří je nejvýhodnější pro podnikatele menší firmy. Zde si uvedeme několik hlavních výhod outsourcingu kanceláří. Důvodů, proč byste o něm možná měli začít uvažovat i vy.


  1. Flexibilita – díky tzv. „flexibilní smlouvě“ máte možnost dohody pronájmu prostoru pro 1 nebo pro 100 a více osob, a to na dobu 1 měsíce až několika let. Velkou výhodou je i možnost změny přímo v průběhu nájemní smlouvy.

  2. Finanční úspora – poskytovatel obstará veškeré zázemí po personální i technologické stránce, zařídí a zaplatí vybavení prostor kanceláří.

  3. Okamžitá připravenost – vaše nové sídlo firmy či kancelářské prostory vám budou k dispozici doslova přes noc.

  4. Image – díky Office Advisor získáte sídlo na nejprestižnějších adresách ve velkých městech nejen ČR, ale i v regionu celé střední a východní Evropy.

  5. Úspora času – bez jakéhokoliv dlouhého hledání vám bude okamžitě k dispozici přes 1000 nabídek sídel a kanceláří na klíč.

  6. Nulová provize – veškeré nabízené služby jsou klientům poskytovány zdarma.

  7. Snížení rizika špatného výběru – Office Advisor poskytuje nezávislá, objektivní a kvalifikovaná doporučení. Je dokonale obeznámen s detaily služeb i lokalit poskytovatelů, které zastupuje.

  8. Přidaná hodnota služeb Office Advisor – klient má možnost si na portálu www.office-advisor.cz během okamžiku zdarma porovnat cenové podmínky a služby všech poskytovatelů prostor pronájmu na klíč, a získat tak obratem finální cenovou kalkulaci, příp. využít konzultace nebo si domluvit schůzku s kvalifikovaným odborníkem přímo v business centru.

 

 

 

« všechny novinky