Pronájem kanceláří na klíč, virtuálních kanceláří a změny sídel společností


Zadej poptávku


Vyhledej kancelářské prostory

REKLAMA

Staňte se naším partnerem, odměníme vás! Jste poskytovatelem kanceláří na klíč?

Pronájem kanceláří na klíč, virtuálních kanceláří a změny sídel společností (24.02.2012)

Pronájem kanceláří na klíč, virtuálních kanceláří a změny sídel společností

Pronájem kancelářských prostor na klíč s plnou technologickou a administrační podporou, pronájem virtuální kanceláře s balíčkem doprovodných služeb nebo např. změna sídla firmy na lepší adresu – nic z toho nebylo pro tuzemské podnikatele až donedávna tak snadné a cenově dostupné jako dnes díky společnosti Office-Advisor.

Koncept „serviced offices“ nabízí zajímavá řešení v oblasti pronájmu kancelářských prostor, která ocení zejména nově založené „start-up“ společnosti s cílem rychlého a co možná nejméně rizikového rozjezdu vlastní podnikatelské činnosti, ale i na trhu plně zavedené firmy, které mají zájem expandovat do nového regionu či státu, nebo které chtějí navýšit počty zaměstnanců aniž by jim to umožňovaly prostory jejich dosavadních sídel. Dále pak firmy, které chtějí přesunout oficiální sídlo společnosti na lepší a atraktivnější adresu nějakého většího města. V neposlední řadě pak mohou být velmi užitečné i pro jednotlivce, toužícího po vlastní pracovně, který si ale nemůže dovolit hradit nemalé náklady spojené s nákupem nebo pronájmem samotného fyzického prostoru nemovitosti, jejím plném vybavením, úhradou cen služeb a energií, atp.

O vše se postará zkušený profesionál a klient bude platit pouze za služby, které opravdu a reálně využívá (tzv. model „pay-as-you-go“) a za časové období, které si sám zvolí při podpisu smlouvy. Díky tzv. „flexibilním smlouvám“ bude mít navíc možnost průběžně měnit velikost plochy pronajímaného prostoru i dobu pronájmu od jednoho dne až k několika rokům.

Společností nabízejících na našem trhu tyto a podobné produkty je již nespočet, jejich kvalita se však velmi různí, takže při výběru musíte kromě výsledné ceny zahrnout i spoustu dalších doplňujících faktorů. Jmenujme např. tradici a historii jejich podnikání, firemní portfolio, polohu a podobu sídla firmy i webových stránek, vystupování zaměstnanců, povahu jejich předchozích klientů a hlavně hodnocení, které jim jejich minulí zákazníci po ukončení spolupráce vystavují.

Mezi nejatraktivnější, nejvýhodnější a proto i nejžádanější produkty tohoto specifického odvětví realitního trhu patří pronájem virtuálních kanceláří a pronájem plně vybavených kanceláří „na klíč“.

Virtuální kanceláře

Umožní vám získat prestižní sídlo společnosti na nejatraktivnějších adresách Prahy, Brna, Ostravy i ostatních velkých českých měst, ale i zahraničí. Office-Advisor totiž nabízí portfolio čítající více než 1000 nabídek z celého regionu střední a východní Evropy.

Pronájem vybavených kanceláří

Nikdy nebylo tak snadné získat vlastní plně vybavené kancelářské prostory s nabídkou tolika doplňujících služeb jako dnes. Díky flexibilní smlouvě budete mít přesně přehled kolik peněz a za co platíte (model „pay-as-you-go“) a možnost ji kdykoliv flexibilně uzpůsobovat svým aktuálním požadavkům.

 

O detailech nabídky Office-Advisor se dozvíte více na zde webu www.office-advisor.cz, na tel. čísle +420 255 700 805, nebo bezplatně pomocí služby Skype na kontaktu "office-advisor".

« všechny novinky