Pronájem kanceláře na klíč | Virtuální kancelář | Sídlo firmy


Zadej poptávku


Vyhledej kancelářské prostory

REKLAMA

Staňte se naším partnerem, odměníme vás! Jste poskytovatelem kanceláří na klíč?

Výhody využití našich služeb

Office Advisor - serviced offices

Se společností Office Advisor ušetříte ČAS, NÁKLADY a minimalizujete RIZIKA spojená se špatným výběrem. Úspora času je pravděpodobně největším benefitem pro naše klienty. Ti nemusí prohledávat nekonečné seznamy prostor nabízených realitníma agenturami a trávit čas nad porovnáváním cenových podmínek, čtením velmi obsáhlý smluv nebo osobním zajišťováním data prohlídky předvybraných kanceláří. Namísto toho se klient může spolehnout na centrální zdroj informací Office Advisor, najít požadovanou lokalitu a nabízený typ kancelářského řešení a nakonec si nechat zajistit prohlídku finálně vybraného centra na základě detailního Reportu, který od nás obdrží.


 

ÚSPORA ČASU

Nemusíte trávit hodiny či dny vašeho času nekonečným prohledáváním nabídek na internetu. V Office Advisor máte vše na jednom místě. Stačí 3 x kliknout myší nebo jeden telefonát. Soustřeďte se na svůj primární business, zbytek nechte na nás!

ÚSPORA NÁKLADŮ

Vyjednáváme nejnižší ceny, registrujeme veškeré speciální nabídky. Naše služby jsou zcela bezplatné. S námi se také vyvarujete nebezpečí chybného porovnání obdržených obchodních podmínek.

SNÍŽENÍ RIZIKA

Snižte riziko špatného výběru. Každý operátor je jiný, stejně jako rozsah a kvalita jejich služeb. S námi si vyberete toho správného!

  

Toto jsou důvody, proč se spolupráce s Office Advisor rozhodně vyplatí. Pokud vyhledáte kancelářské řešení pro vaši společnost a hledáte rychlé, profesionální a bezpečné řešení, pak je Office Advisor právě k vašim službám. Zkrátka starosti okolo kanceláří nechte na nás a na modelu kancelářského řešení typu Serviced Offices!

Pro více informací o cenových výhodách pronájmu kanceláří na klíč oproti pronájmu standardních konvenčních viz. Cenové srovnání nájmu kanceláří na klíč oproti nájmu konvenčních kanceláří!