Průvodce vyhledáním prostor | Office Advisor


Zadej poptávku


Vyhledej kancelářské prostory

REKLAMA

Staňte se naším partnerem, odměníme vás! Jste poskytovatelem kanceláří na klíč?

Průvodce vyhledáním prostor

Office Advisor - pronájem kanceláře či sídla krok za krokemVzhledem k tomu, že nalezení těch správných prostor pro vaši firmu může být velkou časovou zátěží spojenou se spoustou rizik, kdy se zejména potřebujete koncentrovat na své obchodní podnikatelské priority, připravili jsme pro vás Průvodce rychlou a efektivní cestou ke kancelářskému řešení dle vašich potřeb

 1. Zjisti si, zda ti řešení Kanceláří na klíč bude vyhovovat
 2. Porad se s naším realitním poradcem o zvažované lokalitě
 3. Rozmysli si základní parametry pronajmu – počet osob, velikost prostoru, doprovodné služby, termín zahájení pronajmu, délka pronajmu, uvažovaná expanze a rozpočet.
 4. Rozhodni, jaké z řešení z nabídky Kanceláří na klíč využiješ.
 5. Vyber si z naší nabídky center na webu nebo zadej dotaz telefonicky
 6. Potvrď a odešli požadavek na zpracování nabídky pro náš tým
 7. Získej detailní Report dostupných center
 8. Ujisti se, ze rozumíš co je obsazeno v měsíční fixní ceně
 9. Vyber nejvhodnější centrum a služby, nech si zařídit prohlídku
 10. Prohlédni si centrum, podepiš smlouvu
 11. Nastehuj se a začni si užívat služby kanceláři na klíč

 1. Zjisti si, zda ti řešení Kanceláří na klíč bude vyhovovat

  Kancelář na klíč - Plně vybavená a zařízená kancelář

  Smlouva je většinou velmi jednoduchá a srozumitelná, max. 2 stránky. Výhodouje především flexibilita pronajaté plochy a termínu, kdy jsou možné termíny již od jednoho měsíce. Klient má možnost pronájmu od 10 m2 kancelářského prostoru až po řádově stovky m2. Klient má také přístup do zasedacích místností, odpočinkových zón, využívá služeb administrativní a technického personálu centra, stejně jako recepční, k dispozici je plně integrované telekomunikační řešení a IT infrastruktura včetně vysokorychlostní připojení. Řešení využívají zejména klienti, kteří nedokáží predikovat rychlost dalšího rozvoje firmy, chtějí se vyhnout vysokých vstupním nákladům nebo potřebují okamžité řešení kanceláří vybavených nábytkem.

  Tradiční pronájem kanceláří

  Obvykle se jedná o obsáhlejší nájemní smlouvu s množstvím dodatků řešící zajištění doprovodných služeb. Díky složitosti smlouvy se doporučuje před podpisem smlouvy využít služby právního poradce. Délka smlouvy v atraktivních lokalitách obchodních center kategorie A je minimálně 5 let bez možnosti předčasného ukončení nájmu. V případě dlouhodobějších termínů je možné vyjednat s majitelem budovy zajímavé podmínky tzv. nájemních prázdnin (rent free period) nebo příspěvku na zařízení prostor (fit out contribution). Výhodu bývá vyšší možnost korporátní image prostor, nevýhodou pak vyšší počet administrativních pracovníků, vyšší počáteční výdaje a dlouhý čas (až 6 měsíců) výběru a prohlídek lokalit, vyjednávání smlouvy, stavebních úprav a zařízení centra.

  Managed Office

  Managed Office – Pronájem blížící se flexibilitě kanceláří na klíč a cenovým a provozním podmínkám tradičních kanceláří. Délka nájmu začíná většinou od 1 roku. Tato volba je vhodným řešením pro firmy, které můžou již disponovat kancelářským vybavením a telefonní infrastrukturou, avšak hledají flexibilitu nájemních podmínek. Poskytovatelé služby Managed Offices nabízejí plochy od cca 100m2. Služba je rozšířená především v UK a USA, ve východní Evropě nemá v tuto chvíli vyhraněný segment trhu tj. ani český ekvivalent.

 2. Porad se s realitním poradcem o zvažované lokalitě

  Seznamte se s danou lokalitou a její nabídkou realit a místními specifiky. Zavolejte realitnímu poradci pro radu či informaci o kancelářském trhu. V případě potřeby můžete získat ucelenou informaci o ekonomických, hospodářských, legislativních a demografických podmínkách v uvažovaném regionu či městě.

 3. Rozmysli si základní parametry pronajmu

  Počet osob, velikost prostoru, doprovodné služby, termín zahájeni pronajmu, délka pronajmu, uvažovaná expanze, rozpočet atp.

  Velikost pronajaté plochy je odvislá od počtu uvažovaných osob. Každý zaměstnanec potřebuje zhruba 8 m2 čisté kancelářské plochy. Jedno pracovní místo obvykle zahrnuje stůl, pracovní křeslo, skříň, kabinet pod stůl a telefon. Do hrubé plochy je třeba započíst i stovky m2 tvořící sociální zařízení, skladové prostory, kuchyňky, recepci, zasedací místnosti a odpočinkové zóny. V případě Kanceláří na klíč klient již za tuto plochu neplatí!!

 4. Rozhodni, jaké z řešení z nabídky Kanceláří na klíč využiješ

  Plně vybavené a zařízené kanceláře s personálem
  Virtuální kanceláře
  Obchodních adresy pro umístnění sídla společnosti

 5. Vyber si z nabízených center na Internetu nebo zadej dotaz po telefonu

  Vyhledej centrum na našich webových stránkách – využij následující volby vyhledávání:

  Vyhledej na Internetu

  1. Vyber typ kancelářského prostoru ( Plně vybavená kancelář, Virtuální kancelář, Sídlo)
  2. Vyber zem a požadované město pomocí:
   • Vyhledávacího rozbalovacího menu
   • Interaktivní mapy
   • Rychlých Linků (Quick links)
  3. Vyber centrum z uvedené nabídky pro danou oblast. Kliknutím získáte detailní informace o zvoleném centru:
   • Popis lokality
   • Mapa okolí s vyznačeným centrem
   • Popis business centra
   • Seznam vybavení a služeb centra
   • Informace o cenové hladině
   • Informace o kvalitativní úrovni hodnocené systémem přidělených hvězdiček
   • Fotografie
   • Informaci zda centrum poskytuje nájem virtuální kanceláře, servisované kanceláře či adresu sídla

  Kontaktuj nás telefonicky

  Pokud preferujete telefonní kontakt, nabízíme vám provést předchozí postup tj. možnost zadání vašeho dotaz po telefonu. Po úvodním seznámení s lokalitou prostřednictvím našeho realitního experta vám náš obchodní zástupce může telefonicky pomoci se zadáním vyhledávání center ve zvolené lokalitě.

  Naši zástupci hovoří denně s mnoha menšími podniky tak i s velkými nadnárodními korporacemi, proto jsou schopni vaše požadavky efektivně uspokojit a najít pro vás řešení. Klientovi bude poté emailem zaslán detailní Full Report vybraných center, v případě zájmu zajistíme termín osobní prohlídky centra. Je samozřejmě možné po dohodě jednat s poskytovateli služeb Serviced Offices samostatně.

 6. Odešli požadavek na zpracování nabídky na náš tým

  Přesuňte vybraná centra do svého nákupního košíku, tj. připravte svůj souhrnný dotaz k odeslání vzhledem k možnosti vytvoření objednávky až pěti center najednou. Odešli žádost o získání informací a prověření dostupnosti vybraných center. Pro možnost odeslání dotazu je třeba vyplnit následující údaje:

  • Typ kancelářského prostoru (Plně vybavená kancelář, Virtuální kancelář, Sídlo)
  • Počet lidí
  • Název společnosti
  • Jméno a Příjmení
  • Země
  • Telefon
  • Mailová adresa
  • Preferovaný termín
 7. Získej detailní Report dostupných center z tvého výběru

  Z důvodu neustálého pohybu cen a dostupnosti v nabídkách operátorů, nejsou informace o přesných cenách a dostupnosti na našich stránkách uvedeny. Raději nežli uvádět nepřesná nebo neaktuální informace, zašleme vám tyto informace v detailním reportu při objednání.

  Emailem obdržíte detailní Full Report, který bude obsahovat:

  • více fotografií kanceláří a byznys centra
  • více informací o vybavení a službách centra
  • floorplan kanceláře (pokud je k dispozici)
  • cenové podmínky
  • prověřenou dostupnost v požadovaném termínu
  • odpovědi na doplňující dotazy
  • detailní mapu okolí se zakresleným business centrem
  • informaci o nejbližších dopravních spojích a městské hromadné dopravě – dálnice, letiště, vlaky, metro, taxi
  • kontakty přímo na poskytovatele služeb pro možnost osobní domluvy a (pokud klient požaduje) příp. objednání osobní prohlídky
 8. Ujisti se, ze rozumíš co je obsaženo v měsíční fixní ceně

  Ne každý provozovatel kanceláří na klíč nabízí za stejnou cenu stejné služby, každé centrum má své specifika. Zde je další oblast, kde oceníte znalosti našeho konzultanta, který vám může ušetřit mnoho starostí a peněz. Během jednoho hovoru získáte aktuální Inko o obchodních podmínkách, kvalitě služeb a doplňujících informacích o centru.

 9. Vyber nejvhodnější centrum a služby, nech si zařídit prohlídku

  Vybrali jste si? Zajistíme vám prohlídku centra ? Po výběru té pravé lokality a typu kancelářského řešení, zajistíme jménem svého klienta termín návštěvy nebo přímo objednávku business centra. Pakliže si přejete jednat s obchodním zástupcem provozovatele centra osobně, v zaslaném Full Reportu naleznete potřebné kontaktní informace.

 10. Prohlédni si centrum, podepiš smlouvu

 11. Nastěhuj se a začni si užívat služby kanceláři na klíč

  Kontaktuj Office advisor vyhledáním vhodné lokality na našich webových stránkách nebo telefonicky. Zatímco vy se budete věnovat svému byznysu, my vás zajistíme kancelářské řešení dle vašich potřeb.

Office Advisor - www.Office-Advisor.cz, telefon +420 255 700 805

Office Advisor - kanceláře a sídla k pronájmu ihned