Výhody vyhledání kanceláří přes Office Advisor


Zadej poptávku


Vyhledej kancelářské prostory

REKLAMA

Staňte se naším partnerem, odměníme vás! Jste poskytovatelem kanceláří na klíč?

Jaké výhody má vyhledání kanceláří přes Officeadvisor

ÚSPORA ČASU
Nemusíte trávit hodiny či dny vašeho času nekonečným prohledáváním nabídek na internetu. V Office-advisor máte vše na jednom místě. Stačí 3 x kliknout myší nebo jeden telefonát.
ÚSPORA NÁKLADŮ
Vyjednáváme nejnižší ceny, registrujeme veškeré speciální nabídky. Naše služby jsou zcela bezplatné. S námi se také vyvarujete nebezpečí chybného porovnání obdržených obchodních podmínek.
SNÍŽENÍ RIZIKA
Snižte riziko špatného výběru. Každý operátor je jiný, stejně jako rozsah a kvalita služeb.

U Office Advisor se můžete rozhodnout, zda zvolíte možnost vyhledání kancelářského řešení na našich webových stránkách nebo využijete možnosti telefonického spojení s daným obchodním zástupce přiděleným pro zvolenou oblast. Naší konkurenční výhodou je možnost hovořit s obchodními zástupci působící v zemích střední a východní Evropy kromě standardní angličtiny také v rodném jazyce klienta. Pokud si budete přát, může vaším jménem objednat přesný termín vaší osobní prohlídky vybraného byznys centra. Kromě výše uvedeného se může klient telefonicky spojit s místním poradcem působícím v dané lokalitě, který zahraničnímu klientovi přiblíží blíže vybranou lokalitu, infrastrukturu a třeba i právní a ekonomické aspekty v dané zemi.