Výhody využití Plně vybavených kanceláří | Office Advisor


Zadej poptávku


Vyhledej kancelářské prostory

REKLAMA

Staňte se naším partnerem, odměníme vás! Jste poskytovatelem kanceláří na klíč?

Jaké jsou výhody využití Plně vybavených kanceláří?

BenefitPopis
Krátkodobý pronájem kanceláře Na vás je, zda zvolíte pronájem kanceláře na měsíc, rok nebo delší
Plně vybavená kancelář s 24*7 přístupem Žádné vstupní investice nákupu a instalace nábytku a technologií. Kdykoliv přijdete, můžete nerušeně pracovat
Lokalita Centra plně zařízených kanceláří jsou zřizovaná většinou ve vyhlášených atraktivních budovách na prestižní lokalitě, kde by samotní menší nájemci neměli možnost pronájmu menších až středně velkých prostor a zcela jistě ne za flexibilních podmínek, které umožňuje koncept plně zařízených kanceláří. Takováto známá centra přispívají samozřejmě ke zvýšení image u zákazníků, zaměstnanců I investorů.
Flexibilita Jednoduše navyšujte či snižujte pronajatou plochu dle aktuální svojí potřeby
Jedna měsíční faktura na fixní cenu Žádné kontrakty o odběru energií a dalších medii, úklidu, opravě a údržbě. Vše je zahrnuto v jedné faktuře v předem známe fixní sazbě.
Cenová efektivita - Plaťte pouze za své prostory Bezplatné využiti odpočinkových zón, plně zařízené kuchyně či recepce. V konceptu plně vybavených kanceláří platíte POUZE za prostor, který využíváte. Nemusíte hradit náklady jako nájemci tradičních kanceláří, kteří kromě svých prostor hradí za společné prostory zasedacích místností, konferenčních místností, kuchyní, recepcí a dokonce i chodeb v centru.
Technologie Centra jsou obvykle vybavena strukturou kabeláží 5+ nebo vyšší, ISDN linkami, dedikovaným datovým pásmem, digitální telefonní ústřednou a sofistikovaným systémem odezvy volajícím. Audio-visuální zařízení v zasedacích místnostech, videokonferenční vybavení je klientů rovněž k dispozici. Skutečně bez vydání jediné mince za počáteční investice, můžete získat používáním nejnovějších technologií značnou obchodní výhodu.
Rychlost odezvy Doslova za pár hodin, můžete mít vlastní vybavenou kancelář se všemi zprovozněnými službami – telefonního systému, datové linky pro připojení k internetu či na svůj mail, v porovnání s měsíci, které klientovi může strávit hledáním, pronájmem a vybavením tradiční kanceláře. Jednoduchá nájemní smlouva urychlí a usnadní podpis smlouvy oproti dlouhým a nesrozumitelným smluvním dokumentům, nekonečným formulářům, ke kterým jste nuceni přizvat právníky.
Zaměstnanci operátora centra Profesionální tým operátora centra poskytuje klientům následující služby:
 • Profesionální multijazyčná recepce
 • Příjem Telefonní odezva volajícímu
 • Příjem a předání pošty
 • IT support a servis
 • Služby správy a provozu centra a zařízení
 • Bezpečnost
 • Projektový management
 • Architektonické služby návrhu a designu kanceláře
 • Koordinace zasedacích a konferencích místností
 • Služby obchodní asistentky
 • Služby administrativního sekretariátu
Zasedací a konferenční místnosti, videokonference On-site dostupné prostory pro jednání a videokonferenci