Virtuální sídlo společnosti | Office Advisor


Zadej poptávku


Vyhledej kancelářské prostory

REKLAMA

Staňte se naším partnerem, odměníme vás! Jste poskytovatelem kanceláří na klíč?

Co to je virtuální sídlo společnosti?

Každá společnost; nově založená i stávající (tuzemská i zahraniční), je povinna dle platných zákonných požadavků uvést své registrační sídlo v obchodním rejstříku, kde dokládá kromě adresy i listinu osvědčující právní důvod užívání prostor či souhlas vlastníka s umístěním sídla. Poskytnutí adresy pro umístnění sídla může znament pro nově zakládané nebo stěhující se firmy garanci splnění zákonných povinností souvisejících s registrací společnosti. Přesunutím sídla z adresy na malé obci na prestižní adresu ve velkém městě se můžete den ze dne přiblížit novým
zakázkám, zvýšit svoji atraktivitu nebo změnou místní příslušnosti sídla vyřešit řadu problémů svého podnikání. Virtuální sídlo společnosti ve velkém městě může být pro řadu firem tím správným akcelerátorem jejich podnikání .

V souvislosti s otázkou sídla společnosti v ČR byla vydána, v souladu s právní legislativou EU, nová právní úprava č. 215/2009 Sb. (novelizace znění § 19c občanského zákoníku) účinná od 20/07/2009 s právem svobodné volby sídla pro právnické i fyzické osoby a to i odlišně od místa, kde je jejich skutečná správa.