Kancelářské prostory ve střední a východní Evropě | Office Advisor


Zadej poptávku


Vyhledej kancelářské prostory

REKLAMA

Staňte se naším partnerem, odměníme vás! Jste poskytovatelem kanceláří na klíč?

Čím je Officeadvisor unikátní?

Podnikatelé a firmy z regionu střední a východní Evropy, kteří hledají flexibilní řešení pronájmu kancelářských prostor mají na výběr, zda využijí služby zahraničních zprostředkovatelů kanceláří na klíč nebo společnosti Office Advisor s lokální přítomností. Pokud se rozhodnout pro zahraničního brokera, je třeba být připraven na

 1. Komunikaci s konzultanty, fyzicky sedící v U.K. nebo USA,
  1. Hovořící pouze v anglickém jazyce
  2. kteří mnohdy střední a východní Evropu ani nenavštívili, tudíž nemohou vám nijak pomoci v orientaci dané lokality
 2. Využívání webových stránek pouze v AJ
 3. Platby za mezinárodní telefonní hovory
 4. S omezenou on-line nabídkou pouze Plně vybavených kanceláří v moderních administrativních budovách standardu A tj. bez nabídky cenově dostupnějších alternativ, stejně jako chybějící online nabídka Virtuálních kanceláří a Sídel.
 5. Vzhledem k vysoké kvantitě požadavků, klesla obslužnost klienta pouze na poskytnutí detailního reportu. Dále klient může očekávat, že bude neustále telefonicky bombardován obchodním zástupci provozovatele služeb, kteří od zprostředkovatele získali kontakt a tím přidaná hodnota zahraničních zprostředkovatelů končí.

Office Advisor vám nabízí

 1. služby ŠITÉ NA MÍRU FIRMÁM V REGIONU STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY

  Jelikož v regionu Střední a Východní Evropy žijeme a podnikáme, rozumíme skutečným potřebám klientů a odlišnostem od UK/US realitního trhu. Díky porozumění lokálních specifik CEE regionu, přichází Office Advisor vůbec jako první zprostředkovatelská agentura s on-line nabídkou virtuálních kancelářích a sídel společnosti ve Střední a Východní Evropě, kde obchodní zástupce a realitní poradce hovoří v rodném jazyku zvolené země a samozřejmě anglickým jazykem.

 2. ZNALOSTI TRHU a BUSINESSU

  Rozumíme vaším potřebám, které dokážeme uspokojit díky

  • Fyzické přítomnosti a znalostem podmínek lokálních trhů CEE regionu
  • Znalostem produktu služeb Serviced Office, kde disponujeme praktickými zkušenostmi ze zakládání, rozvoje a řízení mezinárodních společnosti poskytující služby Serviced Office
  • Intenzivnímu dennodennímu kontaktu s klienty a provozovateli center
 3. WEB SPOLEČNOSTI Office Advisor – VŠE CO POTŘEBUJETE KE SPRÁVNÉMU ROZHODNUTÍ