Pronájem kanceláře na klíč | Virtuální kancelář | Sídlo firmy


Zadej poptávku


Vyhledej kancelářské prostory

REKLAMA

Staňte se naším partnerem, odměníme vás! Jste poskytovatelem kanceláří na klíč?

Inzerce

Officeadvisor je nejnavštěvovanější zprostředkovatelský portál s nabídkou Kanceláří a Sídel na KLÍČ (tzv. Serviced Offices) ve střední a východní Evropě. Slouží pro desítky tisíc firem jako jedna z hlavních pomůcek při zakládání a expanzi dynamických, rozvíjejících se firem ze segmentu středních a malých podniků (SME). Díky naší zahraniční působnosti máte možnost kromě Českých podniků oslovit také do České republiky expandující firmy z Polska, Slovenské republiky, Maďarska i Rumunska. Portál www.office-advisor.cz pak nejvíce využívají zejména klienti ze západní Evropy a USA mířící do České republiky.

Číslo pozicePoziceZaváděcí cena za 1 měsícMinimální období reklamyZvýhodněné předplatné na rokReklamní prostor k dispozici na doménách

SQUARE BANNER 250x250

HOME PAGE ZEMĚ 1 9.000 Kč* MĚSÍC 81.000 Kč CZ, PL, SK, HU, RO
VÝPIS LOKALIT zvoleného města (nebo SCYSCRAPER) 2 6.000 Kč* MĚSÍC 54.000 Kč CZ, PL, SK, HU, RO
VÝPIS LOKALIT - VŠECHNA MĚSTA (nebo SCYSCRAPER) 2 9.000 Kč* MĚSÍC 81.000 Kč CZ, PL, SK, HU, RO
30 pozic na TEXTOVÝCH STRÁNKÁCH 3 6.000 Kč* 3 MĚSÍCE 54.000 Kč CZ, PL, SK, HU, RO, COM
POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY - CÍLENÉ OSLOVENÍ, přímý link na vaše stránky 4 5.000 Kč 3 MĚSÍCE 45.000 Kč CZ, PL, SK, HU, RO

VERTICAL BANNER 120x240

VÝPIS LOKALIT zvoleného města 5 9.000 Kč* MĚSÍC 81.000 Kč CZ, PL, SK, HU, RO
VÝPIS LOKALIT - VŠECHNA MĚSTA 5 12.000 Kč* MĚSÍC 108.000 Kč CZ, PL, SK, HU, RO

BUTTON 125x125

VSTUP pro registrované provozovatele služeb kanceláří a sídel na klíč 6 3.000 Kč* 3 MĚSÍCE - CZ, PL, SK, HU, RO

* uvedené ceny platí při dodržení poměru rotace reklamních materiálů 1/2 . Samostatný banner = + 50% uvedené ceny. CPT definovány od 1.1.2010HOME PAGE ZEMĚ

VÝPIS LOKALIT  zvoleného města, VÝPIS LOKALIT  zvoleného města

30 pozic na TEXTOVÝCH STRÁNKÁCH

CÍLENÉ OSLOVENÍ U POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Stránky 1. registrace nového a 2.Vstup  pro registrované provozovatele služeb kanceláří a sídel na klíč

SQUARE BUTTON
rozměr 250x250px
Čtvercový formát na výrazném místě, ideální pro marketingové akce, nabídky produktů nebo jako promotion značky. Animovaný gif či flash může nést i podrobnější sdělení či přímo vést k nákupu produktu
Číslo Pozice Popis
1 HOME PAGE ZEMĚ Nejatraktivnější pozice, jediná reklama na stránce. Při každém načtení stránky v doméně officeadvisor CZ, COM, SK, PL, RO, HU s lokalitou České Republiky budete ihned vidět. Banner se nachází poblíž nejpoužívanějších funkcí.
2 VÝPIS LOKALIT zvoleného města Výhodná kombinace vysoké návštěvnosti a přesného zacílení na lokalitu vašeho podnikání . Cílená reklama, kde oslovíte zejména klienty, kteří myslí pronájem ve velkých městech opravdu seriozně a kteří si zde vybírají z aktuální nabídky prostor v dané lokalitě. Reklama může být vidět při načtení města v ČR vyhledávaného jak z domény officeadvisor CZ, tak COM, SK, PL, RO, HU. Reklama se navíc zobrazuje u všech detailů byznys center ve vybraných městech. Je možné zvolit exkluzivitu pro všechny města v ČR.
3 30 pozic na TEXTOVÝCH STRÁNKÁCH Nejnižší cena na inzerát, nejvyšší počet bannerů!! Officeadvisor není jenom vyhledávací portál. Potenciální klienti se obvykle nejdříve před vyhledáváním seznámí s informacemi na našich stránkách. Budete vidět na 30 různých místech - v sekci O Kancelářích na Klíč, Naše Služby, O Nás, Novinky, Partnerských program, Inzerce a Provozní podmínky.
4 CÍLENÉ OSLOVENÍ U POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY Nabízíte služby ubytování, právní služby, poradenství, služby personální agentury, provozujete autopůjčovnu či jiné služby, kteří by klienti z jiného města nebo dokonce jiné země měli zájem využít? Pak oslovte skutečné zájemce,klienty, kteří nám odeslali objednávku po konkrétní lokalitě. Vhodné pro společnosti, kteří dokážou oslovit zájemce v Praze, Brně, Ostravě a dalších velkých krajských měst. Reklama může být vidět při načtení města v ČR vyhledávaného z domény officeadvisor CZ, COM, SK, PL, RO, HU.
VERTICAL BANNER
rozměr 120x240px
Výrazný reklamní formát, zabírá zřetelný prostor obrazovky na pravém okraji mapy s vyhledanými centry v daném městě. Je možné zvolit exkluzivitu pro všechny města v ČR. Vhodné pro rozsáhlejší reklamní kampaň, nebo pro důrazné sdělení návštěvníkům. Pole je citlivé a směřuje na inzerujícím zvolenou stránku.
Číslo Pozice Popis
5 VÝPIS LOKALIT zvoleného města Výhodná kombinace vysoké návštěvnosti a přesného zacílení na lokalitu vašeho podnikání . Cílená reklama, kde oslovíte zejména klienty, kteří myslí pronájem ve velkých městech opravdu seriozně a kteří si zde vybírají z aktuální nabídky prostor v dané lokalitě. Skvělá pozice zcela nahoře na pravém okraji mapy. Reklama může být vidět při načtení města v ČR vyhledávaného z domény officeadvisor CZ, COM, SK, PL, RO, HU.
BUTTON
rozměr 125x125px
I přes menší rozměr disponuje dostatečným prostorem pro uveřejnění firemního loga a upevnění názvu společnosti v povědomí návštěvníků. Pole je citlivé a směřuje na inzerujícím zvolenou stránku. Může to být animovaný gif, obrázek ve formátu jpg nebo flash.
Číslo Pozice Popis
6 Stránky 1. registrace nového a 2.Vstup pro registrované provozovatele služeb kanceláří a sídel na klíč Máte co nabídnout poskytovatelům služeb pronájmů kanceláří a sídel na klíč? Zviditelněte svoji firmu a dostaňte je na vaše stránky! Umístěte svůj profil do následujících skupin služeb: Design&architektura, Informační technologie, Vybavení centra, Telekomunikace, Data&Internet, Tiskové služby, Spotřební a kancelářských materiál. Vaše reklama bude umístěna na stránce pro registraci nových provozovatelů služeb pronájmů kancelářských prostor na klíč a dále na stránce pro vstup již registrovaných provozovatelů do své provozní aplikace OfficeZone.